Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest Syfilis

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
330,43 Kč
399,82 Kč včetně DPH
Kód produktu 3958429
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Onemocnění zvané syfilis způsobuje spirálovitý patogen s názvem Treponema pallidum (TP), rozšiřuje se nejběžněji pohlavním stykem, ale může se přenášet i infikovanou krví při transfúzi nebo z matky na dítě v děloze. Otestujte se včas, pohodlně a diskrétně doma! Při brzké diagnóze může lékař začít s včasnou léčbou a tím zabránit vážnějším příznakům.

Včasná diagnostika usnadní léčbu nemoci

Syfilis je venerické onemocnění, které se vyvíjí ve čtyřech různých stádiích. Pro každé jsou charakteristické odlišné klinické příznaky: od počátečního vředu nazývaného šankr, přes syfilitickou vyrážku následovanou dlouhou klidovou periodou. Nakonec neléčená infekce vede ke kardiovaskulárním potížím a neurosyfilis. Diagnostika infekce spočívá v detekci protilátek v krvi, které se objevují brzy po počáteční infekci. Syfilis rychlotest je vysoce specifický, rychlý imunologický test k detekci anti-TP protilátek ze vzorku krve odebrané z prstu. V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na detekci protilátek proti treponema pallidum
  • jednoduché a rychlé použití
  • výsledek už za 10 minut
  • spolehlivost 97 %
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

 

Použití

1. Umyjte si ruce mýdlem a opláchněte je čistou vodou.
2. Roztrhněte ochranný sáček (v zářezu) a vyjměte z něj pouze kazetu a pipetu. Malý sáček s vysoušedlem vyhoďte.
3. Zatlačte malý oranžový kolík úplně dovnitř lancety, dokud neuslyšíte klapnutí, které signalizuje aktivaci pomůcky.
4. Odstraňte oranžový kolík otočením doleva nebo doprava.
5. Vyčistěte si bříško ukazováčku nebo prostředníčku alkoholovým ubrouskem. Promasírujte konec prstu, aby se bříško prstu prokrvilo.
6. Pevně zatlačte konec lancety na prst očištěný alkoholem, aby došlo k dobrému kontaktu. Zatlačte na spouštěcí tlačítko.
7. Hrot jehly se po píchnutí automaticky a bezpečně vtáhne zpět.
8. Promasírujte si konec propíchnutého prstu, abyste získali kapku krve.
9. Přiložte pipetu bez stlačování balonku ke kapce krve. Krev se natáhne do pipety až po vyznačenou čárku díky vzlínavosti. Pokud krev nedosáhla až k čárce, prst si můžete znovu promasírovat, dokud nebude vzorku dostatek. Pokud je to možné, zabraňte vzniku bublinek.
10. Nakapejte vzorek stlačením balonku na pipetě do testovacího okénka na kazetě podle obrázku.
11. Počkejte, až se krev absorbuje z testovacího okénka. Odšroubujte modrý uzávěr plastového kapátka (bílý uzávěr nechte pevně zašroubovaný) a přidejte 4-5 kapek rozpouštědla do testovacího okénka.
12. Po uplynutí 10 minut test vyhodnoťte podle příbalového letáku. Nevyhodnocujte po uplynutí doby delší než 15 minut.

 

Upozornění

Tento test je určen výhradně pro in vitro diagnostické použití. Pouze k vnějšímu použití. NEPOLYKEJTE. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test je možné vyhodnotit pouze při pečlivém dodržení pokynů k použití. Pečlivě dodržujte množství krve, počet kapek a dobu potřebnou k vyhodnocení. Test uchovávejte při teplotě +4°C - +30°C. Nezmrazujte. Nepoužívejte test po uplynutí data použitelnosti uvedeného na obalu a ochranném sáčku. Nepoužívejte, pokud je ochranný sáček poškozený. Test nepoužívejte opakovaně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití můžete všechny části zlikvidovat v domácím odpadu.

EAN kód 5999563220169
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10