Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest Rotavirus

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
338,26 Kč
409,29 Kč včetně DPH
Kód produktu 4668472
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Rychlý samodiagnostický test VITAMIN STATION vám poskytne spolehlivou informaci o přítomnosti rotavirů nebo adenovirů ve stolici do 10 minut. Testovací kazeta se skládá z plastového pouzdra obsahujícího dva reaktivní proužky (jeden pro rotaviry a druhý pro adenoviry), přičemž každý z nich má odlišné zóny pro detekci viru a pro kontrolu. V pohodlí domova si tak můžete snadno a rychle ověřit, zda jsou vaše potíže způsobené rotaviry a adenoviry, nebo mají zcela jinou příčinu.

Rotaviry a adenoviry

Rotaviry a adenoviry jsou hlavní příčinou infekční gastroenteritidy a souvisejících syndromů u lidí, zejména u dětí a starších osob. Adenoviry jsou obecně spojovány s gastroenteritidou, ale také s mnoha dalšími nemocemi, jako je faryngitida, bronchitida nebo keratokonjunktivitida, pokud jsou přítomny v dýchacích cestách. Infekce způsobené těmito viry mohou být závažné u malých dětí, starších pacientů nebo pacientů se sníženou imunitou. Rotavirové a adenovirové infekce se snadno šíří kontaktem s kontaminovanými předměty nebo povrchem kontaminovaným stolicí. Roční epidemie se obvykle vyskytují na podzim a na jaře, ale mohou být méně sezónní v závislosti na zeměpisných oblastech.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlý samodiagnostický test
  • potvrdí nebo vyvrátí přítomnost rotavirů a adenovirů ve vzorku stolice
  • výsledek za 10 minut

 

Použití

Tento test je určen výhradně k diagnostickému použití in vitro. Pouze k vnějšímu použití. NEUŽÍVEJTE VNITŘNĚ. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test poskytuje spolehlivý výsledek pouze v případě, že jsou všechny pokyny přesně dodrženy. Dodržujte důsledně reakční časy a počet kapek.

 

Upozornění

Skladujte při teplotě od +4 °C do +30 °C. Nezmrazujte. Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na štítku krabičky a na hliníkovém sáčku, nebo pokud je sáček poškozen. Test na je určen pro jedno použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití lze všechny části testu zlikvidovat jako komunální odpad.

EAN kód 5999563220244
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10