Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest Prostata PSA

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
317,39 Kč
384,04 Kč včetně DPH
Kód produktu 3958403
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Skvělá zpráva pro každého muže nad 50 let! Domácí test na detekci prostatického specifického antigenu z krve vám poskytne rychle a spolehlivě informaci fyziologickém stavu vaší prostaty bez nutnosti podstupovat vyšetření u lékaře. Kontrolujte svůj zdravotní stav pravidelně - negativní výsledek vás uklidní a případný pozitivní výsledek může včas odhalit možné poruchy nebo onemocnění. Čím dříve začnete svůj problém léčit, tím dříve zmírníte nepříjemné symptomy. Nezapomeňte, že včasné odhalení znamená i dřívější uzdravení.

Jak je to s tou prostatou?

Prostata (předstojná žláza) produkuje prostatický specifický antigen (PSA). Tato žláza, nacházející se v břišní dutině pod močovým měchýřem, obklopuje počáteční část močové trubice a má důležitou úlohu při tvorbě spermií. Změna hladiny prostatického specifického antigenu poskytuje důležité informace o fyziologickém stavu prostaty. Hladiny nad normou mohou signalizovat patologické (abnormální) změny jako například nezhoubné zvětšení, zánět prostaty, nádorové změny, atd. Test doporučujeme provádět každému muži od 50 let alespoň jednou ročně a také ihned v případě častého a bolestivého močení. Brzké odhalení problémů prostaty výrazně zvyšuje šance na uzdravení. V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na detekci prostatického antigenu z krve
  • jednoduché a rychlé použití
  • výsledek už za 10 minut
  • spolehlivost 88 %
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

 

Použití

1. Umyjte si ruce mýdlem a opláchněte je čistou vodou.
2. Roztrhněte ochranný sáček (v zářezu), vyjměte z něj pouze kazetu a pipetu.
3. Zatlačte malý oranžový kolík úplně dovnitř lancety, dokud neuslyšíte klapnutí, které signalizuje aktivaci pomůcky.
4. Odstraňte oranžový kolík otočením doleva nebo doprava.
5. Vyčistěte si bříško ukazováčku nebo prostředníčku alkoholovým ubrouskem. Promasírujte konec prstu nahoru a dolů, aby se bříško prstu prokrvilo.
6. Pevně zatlačte konec lancety na prst očištěný alkoholem, aby došlo k dobrému kontaktu. Zatlačte na spouštěcí tlačítko.
7. Hrot jehly se po píchnutí automaticky a bezpečně vtáhne zpět.
8. Promasírujte si konec propíchnutého prstu, abyste získali kapku krve.
9. Přiložte pipetu bez stlačování balonku ke kapce krve. Krev se natáhne do pipety až po vyznačenou čárku díky vzlínavosti. Pokud krev nedosáhla až k čárce, prst si můžete znovu promasírovat, dokud nebude vzorku dostatek. Pokud je to možné, zabraňte vzniku bublinek.
10. Nakapejte vzorek stlačením balonku na pipetě do testovacího okénka na kazetě podle obrázku.
11. Počkejte, až se krev absorbuje z testovacího okénka a nakapejte 4-5 kapek z ampulky s pufrem.
12. Po uplynutí 10 minut test vyhodnoťte podle příbalového letáku. Nevyhodnocujte po uplynutí doby delší než 15 minut.

 

Upozornění

Tento test je určen výhradně pro in vitro diagnostické použití. Pouze k vnějšímu použití. NEPOLYKEJTE. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test je možné vyhodnotit pouze při pečlivém dodržení pokynů k použití. Pečlivě dodržujte množství krve, počet kapek a dobu potřebnou k vyhodnocení. Test uchovávejte při teplotě +4°C - +30°C. Nezmrazujte. Nepoužívejte test po uplynutí data použitelnosti uvedeného na obalu a ochranném sáčku. Nepoužívejte, pokud je ochranný sáček poškozený. Test nepoužívejte opakovaně. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Po použití můžete všechny části zlikvidovat v domácím odpadu.

EAN kód 5999563220138
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10