Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest Menopauza 2ks

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
330,43 Kč
399,82 Kč včetně DPH
Kód produktu 4668480
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Samodiagnostický test pro stanovení hormonu stimulujícího folikuly v moči vám pomůže v pohodlí domova stanovit, zda jsou změny na vašem těle projevem menopauzy či nikoli. Menopauza je způsobena změnou hormonální rovnováhy v ženském těle. Tato změna nastává obecně kolem 45. roku věku. Opravdové příznaky jsou ale pozorovány kolem věku 55 let. Nepravidelný menstruační cyklus je první známkou začátku menopauzy (perimenopauzy). Folikuly stimulující hormon (FSH) je hormon, jehož hladina se během menopauzy zvyšuje. Tento test může detekovat přítomnost FSH v moči, jakmile koncentrace dosáhne hodnoty 25 mIU/ml nebo větší.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na přítomnost FSH hormonu
  • pomůže vám poznat, zda jsou změny na vašem těle projevem menopauzy
  • 2 ks v balení

 

Použití

Tento test je určen výhradně k diagnostickému použití in vitro. Pouze k vnějšímu použití. NEUŽÍVEJTE VNITŘNĚ. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test poskytuje spolehlivý výsledek pouze v případě, že jsou všechny pokyny přesně dodrženy. Dodržujte důsledně reakční časy a počet kapek.

 

Upozornění

Skladujte při teplotě od +4 °C do +30 °C. Nezmrazujte. Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na štítku krabičky a na hliníkovém sáčku, nebo pokud je sáček poškozen. Test na je určen pro jedno použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití lze všechny části testu zlikvidovat jako komunální odpad.

EAN kód 5999563220251
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10