Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest Ledviny

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
243,48 Kč
294,61 Kč včetně DPH
Kód produktu 3958395
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Otestujte si svoje zdraví jednoduše a rychle pomocí testu VITAMIN STATION Ledviny. Kontrolou hladiny albuminu lze odhalit případné poruchy ledvin již v prvotním stádiu, díky čemuž se může s léčbou začít včas. Preventivně se doporučuje test provádět diabetikům a osobám s vysokým krevním tlakem (jednou ročně). Neváhejte a otestujte se!

Jak to funguje?

Albumin je bílkovina produkovaná játry a je jedním z proteinů krevní plazmy. Za normálních okolností albumin není přítomný v moči, nebo pouze ve velmi malém množství. Zvýšená hladina albuminu signalizuje poruchu filtrační funkce ledvin. Nadměrné vylučování albuminu do moči může signalizovat problémy jako je vysoká hladina krevní glukózy, triglyceridů (tuků), cukrovka nebo vysoký krevní tlak. Samodiagnostický test do 10 minut stanoví přítomnost albuminu v moči. V případě pozitivního testu navštivte svého praktického lékaře a další postup konzultujte výhradně s ním.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na hladinu albuminu v moči
  • jednoduché a rychlé použití
  • testování v pohodlí domova
  • výsledek už za 5-10 minut
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

 

Použití

1. Do přiloženého plastového kelímku zachyťte trochu moči. (Výška vzorku v plastové nádobě má být mezi 1 - 1,5 cm.)
2. Roztrhněte ochranný sáček (v zářezu), vyjměte z něj testovací proužek, držte jej za označený konec.
3. Umístěte testovací proužek kolmo do kelímku s močí, do jeho zářezu. Počkejte 5 - 10 sekund. UPOZORNĚNÍ: hladina moči nesmí přesáhnout modrou vodorovnou čárku na proužku pod malými šipkami.
4. Vyndejte testovací proužek z nádobky a položte jej na vodorovné suché místo. Počkejte na reakci.
5. Po uplynutí 5-10 minut test vyhodnoťte podle příbalového letáku. Nevyhodnocujte po uplynutí doby delší než 15 minut. Pro vyhodnocení výsledku porovnejte intenzitu zbarvení zkušební a kontrolní čárky.

 

Upozornění

Tento test je určen výhradně pro in vitro diagnostické použití. Pouze k vnějšímu použití. NEPOLYKEJTE. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test je možné vyhodnotit pouze při pečlivém dodržení pokynů k použití. Pečlivě dodržujte množství moči, počet kapek a dobu potřebnou k vyhodnocení. Test uchovávejte při teplotě +4°C - +30°C. Nezmrazujte. Nepoužívejte test po uplynutí data použitelnosti uvedeného na obalu a ochranném sáčku. Nepoužívejte, pokud je ochranný sáček poškozený. Test CRP nepoužívejte opakovaně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití můžete všechny části zlikvidovat v domácím odpadu.

EAN kód 5999563220091
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10