Novinka Efekt lupa
 

VS Rychlotest COVID-19 ANTIGEN 2ks

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
347 Kč
347 Kč včetně DPH
Kód produktu 4668464
Značka VITAMIN STATION
Kategorie DOMÁCÍ RYCHLOTESTY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis

COVID-19 Antigen je rychlý imunodiagnostický test na detekci nukleokapsidového proteinu SARS-CoV-2 ve vzorcích nosních výtěrů. Testu se může podrobit osoba bez příznaků i ta, u které se projevily příznaky před dobou kratší než 7 dní. Za žádných okolností není test určen k přímé diagnostice infekce COVID-19. Test se skládá z plastového pouzdra obsahujícího jednu kazetu se dvěma odlišnými zónami pro detekci virového antigenu (T) a pro kontrolu (C). Vzorek se odebírá výtěrem z nosu nebo nosohltanu. Postup testování je jednoduchý a výsledky jsou zřejmé do 20 minut. Balení obsahuje 2 ks testů. 

Nová varianta koronaviru SARS-CoV-2

Bezesporu nejdiskutovanější onemocnění současné doby se objevilo v prosinci 2019 na Dálném východě. Nové ohnisko choroby podobné pneumonii se rozšířilo počátkem roku 2020 do celého světa (Evropa, USA, Jižní Amerika). Nová varianta koronaviru s názvem SARS-CoV-2 byla identifikována jako původce nemoci s názvem COVID-19. Některé z příznaků COVID-19 jsou podobné chřipce, jako je horečka, bolest hlavy, únava a kašel, ale jsou pozorovány také bolesti v krku a respirační příznaky. Některé osoby uváděly ztrátu čichu (anosmie) a ztrátu chuti (ageuzie). Ve většině případů se nemocní uzdraví po několika dnech v domácím ošetřování. Ve vzácných případech se však onemocnění může vyvinout do vážnějších forem vyžadujících hospitalizaci, případně podporu dýchání. 

Hlavní vlastnosti:

  • 2 antigenní testy na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2
  • jednoduché použití
  • rychlý výsledek do 20 minut

Použití

Tento test je určen výhradně k diagnostickému použití in vitro. Pouze k vnějšímu použití. NEUŽÍVEJTE VNITŘNĚ. Před provedením testu si pozorně přečtěte pokyny. Test poskytuje spolehlivý výsledek pouze v případě, že jsou všechny pokyny přesně dodrženy. Dodržujte důsledně reakční časy a počet kapek.

 

Upozornění

Skladujte při teplotě od +4 °C do +30 °C. Nezmrazujte. Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na štítku krabičky a na hliníkovém sáčku, nebo pokud je sáček poškozen. Test na je určen pro jedno použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití lze všechny části testu zlikvidovat jako komunální odpad.

EAN kód 5999563220268
Distributor Dr.Natural s.r.o., Praha 1, Nové Město, Revoluční 1403/28
Forma Test
Značka VITAMIN STATION
Počet kusů v kartonu (?) 10